Imprezy urodzinowe

 

IMPREZY URODZINOWE

 

 

CENNIK

 

 

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK

PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA ŚWIĘTA

2 godz.

17,00 PLN/dziecko
opłata minimalna 170,00 PLN *

19,00 PLN/dziecko
opłata minimalna 190,00 pln *

2,5 godz.

20,00 PLN/os
opłata minimalna 200,00 PLN *

23,00 PLN/os
opłata minimalna 230,00 PLN *

 

3 godz.

23,00 PLN/os
opłata minimalna 230,00 PLN *

25,00 PLN/os
opłata minimalna 250,00 PLN *

 

3,5 godz.

30,00 PLN/os
opłata minimalna 300,00 PLN *

30,00 PLN/os
opłata minimalna 300,00 PLN *

 

 

*OPŁATA MINIMALNA oznacza, że jeśli w imprezie bierze udział mniej niż 11 dzieci, kwota za organizację urodzin jest stała i wynosi od poniedziałku do czwartku 170,00 pln a w piątki, soboty, niedziele i święta - 190,00 pln. Jeśli w imprezie uczestniczy więcej niż 10 dzieci, naliczana jest faktyczna obecna ilość dzieci.

Dla grup dzieci powyżej 20 deklarowanych podczas rezerwacji, opłata minimalna za dwugodzinną imprezę wynosi::

 od poniedziałku do czwartku               - 320,00 pln (cena za 1 dziecko - 16,00 pln),

 w piątki, soboty, niedziele i święta     - 360,00 pln (cena za 1 dziecko – 18,00 pln).

Dorośli przebywają na terenie „POLANKI” nieodpłatnie.

 

Powyższe ceny obejmują:

 • korzystanie z Placu Zabaw;
 • wyodrębnione miejsce na poczęstunek;
 • naczynia, sztućce i narzędzia niezbędne do podania poczęstunku;
 • serwis i pomoc personelu przy podaniu tortu i szampana;
 • obecność pracownika POLANKI na Placu Zabaw;
 • upominek dla jubilata.

 

Usługi dodatkowe (np. animator, malowanie twarzy, grill, ognisko oraz poczęstunek) płatne 

 

REGULAMIN ORGANIZACJI IMPREZY URODZINOWEJ

w Centrum Rekreacji dla Dzieci i Dorosłych w Opolu „POLANKA”

 1. Minimalny koszt zorganizowania dwugodzinnej imprezy urodzinowej wynosi 170,00 PLN (poniedziałek - czwartek) a w piątki, soboty, niedziele i święta – 190,00 PLN nawet, jeśli liczba dzieci wynosić będzie mniej, niż dziesięć. Powyżej dziesięciorga dzieci za każde dziecko doliczane są kolejne wartości, w zależności od liczby dzieci uczestniczących w imprezie (inf. szczegółowa – cennik).  Dla grup dzieci powyżej 20 deklarowanych podczas rezerwacji (tzw. „wyłączność na imprezę urodzinową”*), koszt minimalny dwugodzinnej imprezy wynosi 320,00 pln (poniedziałek - czwartek), a w piątki, soboty, niedziele i święta - 360,00 pln .
 2. W ramach powyższej opłaty klient ma  zagwarantowane: zabawę na Placu Zabaw, pomieszczenie na poczęstunek; obecność personelu na Placu Zabaw oraz pomoc przy podawaniu tortu i szampana; upominek dla jubilata a także do dyspozycji naczynia (talerze, kubki, sztućce, serwetki, naczynia na przekąski, patery na ciasta i torty). 
 3. Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie. Warunkiem dokonania pełnej rezerwacji jest podpisanie ZLECENIA organizacji urodzin oraz uiszczenie  zadatku w wysokości 60,00 PLN do dwóch dni od zgłoszenia telefonicznego. W przypadku tzw. „wyłączności na imprezę urodzinową” * zadatek wynosi 150,00 pln. W razie nie zgłoszenia się (lub nie powiadomienia) w ciągu dwóch dni od zgłoszenia wstępnego, rezerwacja zostaje anulowana. W przypadku rezygnacji z imprezy, zadatek nie podlega zwrotowi.
 4. Liczba dzieci uczestniczących w zabawie urodzinowej może się zwiększyć w stosunku do deklarowanej wstępnie, wyłącznie po uzyskaniu zgody przez przedstawiciela POLANKI. Maksymalna ilość dzieci uczestniczących w jednej imprezie wynosi 15, z wyjątkiem tzw. „wyłączności na imprezę urodzinową” * .
 5. Ze względów porządkowych do salki urodzinowej można wejść nie wcześniej, niż 15 min przed godziną rozpoczęcia przyjęcia.  Po zakończeniu imprezy należy opuścić pomieszczenia (Plac Zabaw oraz miejsce poczęstunku) do 15 min. W przypadku opóźnienia naliczana jest opłata wg cennika.
 6. Istnieje możliwość przedłużenia czasu imprezy za dodatkową opłatą tylko wtedy, jeśli po niej nie zaplanowano kolejnej uroczystości.
 7. W ofercie kawiarenki - napoje, przekąski, ciastka, akcesoria urodzinowe, a także możliwość zamówienia tortu i pizzy. Klienci mogą zakupić wszelkie artykuły przydatne do organizacji imprez na miejscu lub przynieść ze sobą - z wyjątkiem ciepłych napojów (kawa, herbata, czekolada itp.), które są do nabycia wyłącznie w kawiarni. Za przyniesienie własnego poczęstunku (z wyjątkiem ciepłych napojów) nie pobieramy dodatkowej opłaty.
 8. POLANKA nie odpowiada za ewentualne opóźnienia lub wcześniejsze dostarczenie pizzy oraz za jej jakość.
 9. Szampana otwiera personel POLANKI (chyba, że opiekunowie jubilata/solenizanta otrzymają zgodę na odstępstwo od zasady).
 10. Dorośli korzystają z obiektu nieodpłatnie.

WYŁĄCZNOŚĆ   na  IMPREZĘ     URODZINOWĄ

 1. Istnieje możliwość zagwarantowania wyłączności na zorganizowanie jedynej imprezy urodzinowej w określonym terminie. Opłata minimalna wynosi wówczas 320,00 PLN (poniedziałek - czwartek), a w piątki, soboty, niedziele i święta – 360,00 PLN nawet, jeśli liczba dzieci uczestniczących w imprezie wynosić będzie mniej, niż 20. Powyżej 20 dzieci za każde dziecko doliczane są kolejne wartości, w zależności od liczby dzieci uczestniczących w imprezie. Zadatek wynosi wówczas 150,00 PLN. W przypadku rezygnacji z imprezy zadatek nie podlega zwrotowi.
   
 2. Wyłączność dotyczy pomieszczeń urodzinowych, nie dotyczy klientów indywidualnych, którzy w trakcie imprezy mogą korzystać z Placu Zabaw oraz innych pomieszczeń, poza  wynajętymi