NOWOŚĆ-TYLKO JEDNA IMPREZA URODZINOWA w TYM SAMYM CZASIE

UWAGA-NOWOŚĆ!!!

Od września 2018 r. w POLANCE odbywa się

TYLKO JEDNA IMPREZA URODZINOWA

w tym samym czasie

Dorośli korzystają z obiektu nieodpłatnie

REGULAMIN REZERWACJI

Imprezy urodzinowej w Centrum Rekreacji dla Dzieci i Dorosłych w Opolu "POLANKA"

1. Cena wyjściowa (minimalna) zorganizowanie dwugodzinnej imprezy urodzinowej wynosi 170,00 PLN (poniedziałek-czwartek)a w piątki, soboty,niedziele i święta 190,00 PLN nawet, jeśli liczba dzieci wynosić będzie mniej, niż dziesięć. 

Powyżej dziesięciorga dzieci za każde dziecko doliczane są kolejne wartości, w zależności od liczby dzieci uczestniczących w imprezie (poniedziałek-piątek 17,00 pln za dziecko, piątek-niedziela i święta 19,00 pln za każde dodatkowe dziecko). Informacje szczegółowe zawarte są w cenniku.

2. W ramach powyższej opłaty klient ma zagwarantowane: zabawę na Sali Zabaw, pomieszczenie na poczęstunek, pomoc przy podawaniu tortu i szampana, upominek dla jubilata a także do dyspozycji naczynia (talerze, kubki, sztućce, serwetki, naczynia na przekąski, patery na ciasta i torty).

3. Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie. Warunkiem dokonania pełnej rezerwacji jest uiszczenie zadatku w wysokości 60,00 PLN do dwóch dni od zgłoszenia telefonicznego.W razie nie zgłoszenia się (lub nie powiadomienia) w ciągu dwóch dni od zgłoszenia wstępnego, rezerwacja zostaje anulowana. W przypadku rezygnacji z imprezy w zadeklarowanym terminie, zadatek nie podlega zwrotowi. 

4. Ze względów porządkowych do sali urodzinowej można wejść nie wcześniej, niż 15 min przed godziną rozpoczęcia przyjęcia. Po zakończeniu imprezy należy opuścić pomieszczenia (Sala Zabaw oraz miejsce poczęstunku) do 15 min. W przypadku opóźnienia naliczana jest opłata wg cennika. 

5. Istnieje możliwość przedłużania imprezy za dodatkową opłatą, tylko wtedy, jeśli po niej nie zaplanowano kolejnej uroczystości. 

6. Klienci mogą zakupić wszelkie artykuły przydatne do organizacji urodzinek na miejscu lub przynieść ze sobą- za wyjątkiem ciepłych napojów, takich, jak kawa czy herbata, które są do nabycia wyłącznie w kawiarni POLANKI. Za przyniesienie własnego poczęstunku (z wyjątkiem ciepłych napojów) nie pobieramy dodatkowej opłaty. 

7. POLANKA nie odpowiada za ewentualne opóźnienia lub wcześniejsze dostarczenie zamawianej za pośrednictwem POLANKI pizzy oraz za jej jakość.

8. Szampana otwiera personel POLANKI (chyba, ze opiekunowie jubilata/solenizanta otrzymają zgodę na odstępstwo od zasady).

Z A P R A S Z A M Y-nr tel. 600 475 244 oraz 77/ 474 47 02