Grupy zorganizowane

W Centrum Rekreacji POLANKA istnieje możliwość organizowania imprez grupowych zarówno z udziałem dzieci, jak i dorosłych. Nowoczesna konstrukcja wypełniająca salę zabaw może  zmieścić jednocześnie 50 dzieci. Dlatego z obiektu naszego korzystały już szkoły, placówki kulturalno – oświatowe, półkolonie czy firmy, organizując imprezy wewnątrz obiektu, jak i na zewnątrz.  Okazją do tego może być np. Dzień Dziecka, czas karnawału, „Mikołajek”, „Walentynek” itp.

Wizyta w POLANCE jest także doskonałą propozycją na wycieczkę szkolną. Może stanowić wyłączny cel podróży, jak i  dzięki położeniu (w pobliżu znajdują się Skansen, Wieża Piastowska, ZOO czy Mc Donald’s) być jednym z punktów całodniowej wycieczki. Opiekunowie mogą zawsze liczyć na poczęstunek, a dzieci na drobny upominek.

Szczegóły oferty omawiane są w sposób indywidualny, w zależności od charakteru wizyty, liczby uczestników oraz oczekiwań naszych klientów. Zapytania można kierować osobiście, telefonicznie, bądź za pośrednictwem Internetu.